Wylecz hallux valgus bez operacji
Dostępnie
Skutecznie
Wygodnie
Zamów Fortolex teraz
78 euro
39 euro
Do końca promocji zostało:
00 Godzin
12 Minut
00 Sekund
Hallux valgus.
Kiedy haluks zamienia się w chorobę?
1.
Ukryta koślawość
Taka postać hallux valgus występuje już na samym początku rozwoju choroby. Nadal nie widać silnych zmian, ale już odczuwa się dyskomfort. Nogi bolą po długim spacerze, buty są ciasne i niewygodne – nawet jeśli wcześniej tak nie było. Tak rozwija się koślawość.
2.
Podejrzenie koślawości
Masz małą wypukłość w pobliżu dużego palca u nogi. Oprócz niedoskonałości estetycznej, może ona nie objawiać się w żaden sposób, chyba że pogarszają ją wyjściowe buty. Jeszcze nie jesteś pewien, czy to problem, ale tak jest.
3.
Wyraźne oznaki patologii
Zaawansowane przypadki hallux valgus trudno pomylić z czymś innym. Choroba jest i wydaje się, że gorzej być nie może. Może. Jeśli koślawość nie zostanie wyleczona w ostatnim stadium choroby, „narośl” prędzej czy później pęknie, a jej zawartość dostanie się do krwi.
Na jakim etapie jest Twoja choroba?
Kliknij na zdjęcie nóg najbardziej podobnych do Twoich
Zdjęcie 1.
Pierwszy etap.
Nie ma widocznego guzka. Czasami pojawia się zaczerwienienie stóp, obrzęk, swędzenie. Od czasu do czasu pojawia się ból. Najczęściej objawy te są związane ze zmęczeniem.
Rozpocznij leczenie
Zdjęcie 2.
Drugi etap.
Wystający guzek jest już zauważalny. Może być na jednej lub obu stopach. Częstym zjawiskiem jest ból nóg. Już na tym etapie pacjenci zauważają, że dużo wygodniej czują się w luźnych, miękkich butach wykonanych z naturalnego materiału niż w obcisłych i butach z wąskimi noskami, które powodują dyskomfort niezależnie od wysokości obcasa.
Rozpocznij leczenie
Zdjęcie 3.
Trzeci etap.
Na trzecim etapie paluch koślawy jest widoczny gołym okiem. Prawdziwym problemem staje się dobór butów. Wystająca część „guzka” przeszkadza, boli, pojawiają się na nim odciski i otarcia od kontaktu z materiał buta. Drugi palec u nogi może już cierpieć, ponieważ jest dosłownie wypierany przez pierwszy.
Rozpocznij leczenie
Zdjęcie 4.
Czwarty etap.
Na tym etapie paluch koślawy zamienia twoje życie w katastrofę. Najczęściej pacjenci dochodzą do tego stanu nóg przez długi czas, ignorując objawy choroby.
Rozpocznij leczenie
Fortolex pomoże w powrocie do normalnego życia bez hallux valgus
Lek został stworzony na podstawie starożytnej chińskiej receptury.

W starożytnych Chinach, od 4 roku życia, dziewczętom ciasno bandażowano stopy i zmuszano do noszenia wąskich butów, nawet o kilka rozmiarów mniejszych, tworząc tym samym małą stopę idealną do noszenia tradycyjnych butów. Mała stopa była uważana za standard piękna i przynależność szlachecką.

Przez lata takich zabiegów paliczki palców przesuwały się, palce nachodziły na siebie. Zwykły kąt palców zamienił się w bolący trójkąt. Nie można było odmówić czcigodnemu wyglądowi, ale nie było zabronione eliminowanie bólu.

Chińczycy używali do tego celu łodygi boswellia serrata. Podczas cięcia uwalniała się z rośliny żywica, która szybko zastygała w powietrzu. Odpowiednio wydobyta zachowywała swoje dobroczynne właściwości i łagodziła cierpienia kobiety, uwalniając je od bólu.

Później, kiedy zdrowy rozsądek zaczął zwyciężać z urodą, dziewczyny już nie szpeciły nóg celowo. Buty pozostały piękne i niewygodne. Tak narodził się paluch koślawy, który chińscy uzdrowiciele z powodzeniem leczyli lekiem z arniki górskiej, kamfora i korzeń pięciornika.

Środek sporządzono według specjalnej, do pewnego czasu tajnej receptury. To właśnie on pomagał kobietom przywrócić prawidłowe ułożenie palców u nóg i pozbyć się strasznych udręk. Udało się poznać tajemnicę starożytnych Chin dopiero na początku FortolexI wieku.

I dopiero w zeszłym roku odtworzono tę recepturę i opatentowano lek o nazwie Fortolex.

Fortolex to starożytna chińska formuła z nowoczesnym akcentem
Skład jest identyczny jak w starożytnym chińskim lekarstwie na ból i skrzywienie palców u stóp.Został dokładnie przeanalizowany, zbadany i opracował potężną formułę przeciwko paluchowi koślawemu.
Boswellia serrata
Łagodzi ból i stany zapalne, poprawia ruchomość stawów. Zapewnia odżywcze wsparcie dla układu mięśniowo-szkieletowego.
Kwiaty arniki górskiej
Wspomaga szybką odbudowę i regenerację tkanki kostnej i chrzęstnej, poprawia krążenie krwi. Zmniejsza przepuszczalność ścian naczyń, zmniejsza ich kruchość.
Korzeń wspornika
Pomaga zmniejszyć deformację palca poprzez przywrócenie struktury tkanki kostnej. Poprawia ukrwienie w okolicy hallux valgus.
Kwiaty nagietka lekarskiego
Łagodzi obrzęki, promuje usuwanie nadmiaru płynu z objętego stanem zapalnym stawu. Poprawa zdolności funkcjonalnej stawu, zatrzymanie ogniska procesu zapalnego.
Tymianek
Redukuje wystające kości, łagodzi obrzęki. Likwiduje uczucie sztywności stawów, zapobiega chorobom stóp.
Zamów teraz
Zobacz, jak zmieniają się twoje nogi z Fortolex

Najedź kursorem na zdjęcie i zobacz transformację nóg z Fortolex

Do Po
Opinie na temat Fortolex

UWAGA!WAŻNE!

Liczba opakowań Fortolex wymagana do uzyskania pożądanego rezultatujest ustalana indywidualnie i w niektórych przypadkach może się różnić.

Uwaga!
Oryginał Fortolex można kupić tylko na tej stronie. Produkt zakupiony na innych stronach okaże się podróbką.
Wylecz hallux valgus bez operacji
Dostępnie
Skutecznie
Wygodnie
Zamów Fortolex teraz
78 euro
39 euro
Do końca promocji zostało:
00 Godzin
12 Minut
00 Sekund